آموزشی

دانستنی هایی که در رابطه با کیف های چرمی نمیدانید!

از دیر باز کلیه ی محصولاتی که از چرم طبیعی تهیه و ساخته شده اند به عنوان یکی از کالا های لوکس در میان آقایان و بانوان وجود دارد و به همین سبب خرید کیف های چرمی مختص به گروه خاصی از جامعه است. خوب است بدانید که چرم طبیعی حاصل دباغی پوست حیوانات است که در نهایت به شکل کالا های مختلف نظیر کیف, کفش و غیره در خواهد آمد.  استفاده از چرم طبیعی در ساخت کیف های چرمی به مانند کفش چرمی از گذشته تا به امروز مد نظر همه ی تولیدکنندگان در این صنعت بوده است. جدا از هزینه‌ی بالای خرید کیف چرمی, تشخیص چرم طبیعی و اصلی از تقلبی و غیر اصلی دغدغه ای است که در هنگام خرید باید بدان توجه لازم مبذول بدارید به همین علت خرید از فروشگاه های معروف که برند روز و مطرح شده در عرضه‌ی کیف های چرمی هستند و گرفتن ضمانت نامه ی کتبی معتبر از نکاتی است که نباید فراموش کنید.

کیف های چرمی به دلیل سبک فوق العاده یشان ظاهر شیک و خاصی را به شما می بخشند و در خوش استایل شدن شما نقش ویژه ای را بازی می کنند. پس نگران از مد افتادن کیف چرمی خود نباشید! کیف های چرمی از استقامت و دوام بالایی بهره مند است و اگر در نگهداری کیف چرمی خود کوشا باشید تا چندین سال ظاهری مانند روز اول خود را دارند و نو باقی خواهند ماند. مهم ترین مشخصه ی کیف های چرمی هارمونی زیبایی است که به نوع پوشش شما می دهد و با هر نوع لباسی همخوانی دارد.

از مواردی که به شما در تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی کمک خواهد کرد می توان این موارد را نام برد:

هنگامی که شما یک کیف چرم را در دست می گیرید و تمامی زوایای آنها را با دست لمس می کنید متوجه خواهید شد. قسمت هایی از آن دارای ضخامت بیشتر و قسمت هایی هم نازک تر است اما در یک کیف تهیه شده از چرم مصنوعی همه ی نواحی کیف به صورت یکدست است و هیچ تفاوتی ندارد؛ زیرا در ساخت آنها از دستگاه کمک گرفته شده ولی چرم طبیعی که از پوست حیوانات درست شده است،  یک قسمت نازک و یک قسمت ضخیم دارد و این نشانه ی اصل بودن آنهاست. درست است که در هنگام خرید یک کیف چرم شما هزینه‌ی زیادی را متحمل خواهید شد اما نباید از مراقبت از آن غافل شوید. ممانعت از رسیدن رطوبت به کیف چرم, عدم تابش نور مستقیم خورشید به کیف و علاوه بر آن مراقبت‌هایی که در فروشگاه‌های عرضه ی محصولات چرمی توصیه می شود مانند چرب نمودن کیف از دیگر نکات مراقبتی کیف های چرمی با کیفیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *